O femeie a murit, după ce s-ar fi aruncat în gol de la etajul superior al unui bloc de locuințe din Chișinău

O femeie a murit, după ce s-ar fi aruncat în gol de la etajul superior al unui bloc de locuințe de pe strada Cuza Vodă din capitală.

publicat de Vadim Ungureanu
miercuri, 19 iunie 2024, 14:44
crimă

Potrivit Svetlanei Scripnic, oamenii legii au fost alertați despre acest caz de către un trecător, în jurul orei 13:55.

La fața locului s-a deplasat grupul operativ din cadrul IP Botanica. Oamenii legii urmează să stabilească identitate victimei, dar și circumstanțele în care s-a produs tragedia.