O femeie și-a găsit feciorul spânzurat la balcon în Chișinău

O femeie a alertat poliția, după ce și-a găsit feciorul spânzurat. Cazul a avut loc în amiaza zilei, în jurul orei 12:45, într-un bloc de locuințe de pe bulevardul Burebista din sectorul Botanica al capitalei, susțin sursele PulsMedia.MD.

publicat de Vadim Ungureanu
marți, 31 decembrie 2024, 15:41
poliția

Victima s-a dobvedit a fi un bărbat de 64 de ani. Cadavrul acestuia a fost găsit de către mama sa fiind spânzurat la balconul apartamentului de pe adresa sus-menționată.

Mediucul-legist venit la fața locului nu a depistat niciun semn de moarte violentă pe suprafața cadavrului, fapt care îi face pe oamenii legii să creadă că ar fi vorba despre un caz de suicid.

Bărbatul nu a lăsat niciun bilețel de adio prin care să-și explice gestul disperat la care a recurs.