Cadavrul unui bărbat, scos de salvatori dintr-o fântână, la Călărași

Un bărbat a murit, după ce a căzut într-o fântână. Cadavrul acestuia a fost găsit ieri dimineață, în jurul orei 07:37, într-o fântână din localitatea Vălcineț, din raionul Călărași.

publicat de Vadim Ungureanu
miercuri, 25 octombrie 2023, 08:54
IGSU

Victima s-a dovedit a fi un bărbat în vârstă de 74 de ani. LA fața locului a fost solicitată intervenția angajaților Unității Salvatori și Pompieri Călărași pentru a extrage cadavrul victimei din fântână.

Oamenii legii au inițiat o anchetă în acest caz pentru a stabili toate circumstanțele în care a murit bărbatul.