Un bărbat a murit, după ce i s-a făcut rău în stradă

O persoană a fost găsită decedată pe strada Kiev din municipiul Bălți. Potrivit Poliției, victimei i s-a făcut rău și a căzut.

publicat de Veronica Ciortan
marți, 3 iunie 2025, 19:37
Un bărbat a murit, după ce i s-a făcut rău în stradă

„Bărbatul, aflându-se în stradă, la un moment dat, i s-a făcut rău și a căzut. Trecătorii au chemat salvarea, însă la fața locului a constatat că acesta era deja decedat”, a declarat pentru  Realitatea.md, purtătoarea de cuvânt a Inspectoratului de Poliție Bălți, Molceanov Eugenia.

Urmează să fie stabilită cauza morții prin expertiză medico-legală.