Un bărbat și-ar fi împușcat soția, după care s-a sinucis

Cu puțin timp în urmă, Poliția a fost sesizată despre decesul a două persoane dintr-o localitate din raionul Fălești.

publicat de Veronica Ciortan
luni, 14 iulie 2025, 14:14
Un bărbat și-ar fi împușcat soția, după care s-a sinucis

Potrivit informațiilor preliminare, un bărbat și-ar fi împușcat soția, după care s-a sinucis tot prin împușcătură.   

Grupul operativ se află la fața locului pentru investigații și stabilirea circumstanțelor în care s-a produs tragedia.