(VIDEO) Mașină cuprinsă de flăcări într-o staţie PECO din Capitală

Un automobil care staționa într-o stație peco a fost cuprins de flăcări. La fața locului au intervenit 2 echipaje de pompieri și ambulanța. Totul s-a întâmplat în sectorul Buiucani al Capitalei.

publicat de Vadim Ungureanu
marți, 18 iunie 2024, 12:11
Realitatea

Potrivit Realitatea.MD, a ars secțiunea motorului a autovehicului, din acest motiv s-a declanșat incendiul.

Din fericire, nimeni nu a avut de suferit.

Sursa video: Realitatea.MD


Sursa video: Realitatea.MD