O femeie și-a găsit fiica spânzurată, la Bălți

O femeie și-a descoperit fiica moartă în casă. Cazul a avut loc astăzi pe strada Alexandr Radișcev din municipiul Bălți.

publicat de Vadim Ungureanu
luni, 26 mai 2025, 17:29
Bălți

Victima s-a dovedit a fi o femeie în vârstă 37 de ani, care s-ar fi spânzurat. Oamenii legii au intervenit, dar și un medic legist au intervenit la fața locului pentru a afla toate circumstanțele producerii tragediei.

Pe suprafața cadavrului nu au fost depistate semne de moarte violentă.

Deocamdată, nu este clar ce a determinat-o pe femeie să recurgă la acest gest disperat.

Poliția cercetează cazul.