(VIDEO) Un Mercedes s-a izbit violent într-un copac, la Budești. O persoană a ajuns la spital

Un tânăr a ajuns la spital, după ce mașina în care se afla a fost implicată într-un accident rutier. Cazul a fost înregistrat în dimineața zilei de luni, 7 aprilie, pe strada Ginta Latina din comuna Budești, municipiul Chișinău.

publicat de Vadim Ungureanu
luni, 7 aprilie 2025, 14:25
https://realitatea.md/video-un-mercedes-s-a-izbit-violent-intr-un-copac-o-persoana-a-ajuns-la-spital/

Potrivit Poliției, un automobil de model Mercedes, condus de o persoană de 19 ani, din circumstanțe nestabilite până la moment, a ajuns într-un copac. În rezultat, conducătorul auto a fost dus la spital pentru îngrijiri medicale, scrie Realitatea.MD.

Oamenii legii urmează să stabilească toate circumstanțele în care s-a produs accidentul rutier.

https://realitatea.md/video-un-mercedes-s-a-izbit-violent-intr-un-copac-o-persoana-a-ajuns-la-spital/