Bătrânul dispărut de la domiciliu a fost găsit fără suflare

Bărbatul de 81 de ani, care a plecat de la domiciliu la data de 4 iulie și nu s-a mai întors, a fost depistat decedat de către trecători, în apropierea unei stații PECO din zona Gării de Sud din capitală.

publicat de Veronica Ciortan
marți, 15 iulie 2025, 11:54
Bărbatul dispărut de la domiciliu a fost găsit fără suflare

La examinarea preliminară a cadavrului, nu au fost identificate urme de moarte violentă.

Cauza exactă a decesului urmează a fi stabilită de către medicii legiști, în urma expertizei medico-legale.