(FOTO) Un șofer băut a doborât un stâlp cu mașina, la Tighina

Un șofer în stare de ebrietate și-a făcut mașina zob, după ce s-a izbit într-un stâlp pe care l-a doborât. Accidentul a avut loc în această dimineață pe o stradă din orașul Tighina.

publicat de Vadim Ungureanu
miercuri, 20 martie 2024, 14:54
accidemnt

Potrivit așa-zislului minister al afacerilor interne din stâmnga Nistrului, în accident a fost implicat un automobil de marca Mazda, la volanul căruia se afla un individ de 24 de ani.

Acesta scăpat cu viață în urma accidentului, iar mașina a fost grav avariată.

(FOTO) Un șofer băut a doborât un stâlp cu mașina, la Tighina
(FOTO) Un șofer băut a doborât un stâlp cu mașina, la Tighina