Cadavrul unui bărbat, găsit pe teritoriul spitalului din Fălești

Un bărbat a murit, după ce s-ar fi aruncat în gol de la etajul superior al spitalului din orașul Fălești. Cazul a avut loc vineri dimineață, 8 martie, ăn jurul orei 04:00, susțin sursele PulsMedia.MD.

publicat de Vadim Ungureanu
duminică, 10 martie 2024, 10:49
Spital

Victima s-a dovedit a fi un bărbat de 70 de ani. Acesta ar fi fost găsit în stare de inconștiență la sol, după ce s-ar fi aruncat în gol de la etajul 3 al instituției medicale.

Medicii au încercat să-i salveze viața, însă din nefericire acesta a murit.

Oamenii legii au inițiat o anchetă în acest caz pentru a stabili toate circumstanțele în care s-a produs tragedia, dar și motivul care l-a făcut pe bărbat să recurgă la acest gest disperat.