NO COMMENT (VIDEO) Bătaie într-o intersecție din sectorul Rîșcani. Două femeie încearcă să despartă doi bărbați băuți

Doi bărbați băuți, care se deplasau cu o trotinetă, din motive necunoscute s-au luat la bătaie, chiar pe carosabilul de la intersecția străzii Tudor Vladimirescu cu strada Dumitru Rîșcanu, din sectorul Rîșcani al capitalei, susțin martorii oculari care au filmat scena și au expediat imaginile pe adresa redacției PulsMedia.MD.

publicat de Vadim Ungureanu
joi, 11 iulie 2024, 17:27
bătaie

Din imagini se vede că două femei, care cel mai probail îi cunosc pe cei doi bătăuși, încearcă să-i despartă și să-i calmeze, în timp ce sunt claxonați de șoferii care trec prin preajmă.

Ulterior, un șofer a oprit, s-a dat jos din automobil și le-a ajutat pe cele două femei să calmeze spiritele dintre cei doi bătăuși.